UZ POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE

Dragi naši učenici! smiley

Dragi naši učitelji! smiley

Nova školska godina uvijek mi je zvučala kao da stojim pred vratima iza kojih se nudi bezbroj novih, zanimljivih i lijepih mogućnosti.

Krećemo zajedno i otvaramo vrata nove školske godine! heart

Želim vam svima da u njoj prepoznate sebe. Uvijek težite tome da otkrijete sebe u svemu što radite. Od svega što će vam ona ponuditi, prije svega odaberite ono što osjećate da u vama budi želju za novim spoznajama, što vas navodi da prepoznajete ono u čemu ste najbolji. Sadržaji koji vam budu manje dragi, prilagođeni su vama i vašem uzrastu i uče ih sva djeca Republike Hrvatske. To znači da ni oni ne trebaju biti nesavladiva prepreka. To ostalo je dio života. Zato volim naglašavati da je škola život u malom. Sve što će vam se nuditi, neka vam bude na rast. Nova znanja uvijek obogaćuju čovjeka. Želim vam da u svemu vidite niz novih mogućnosti. I da odgovorno, radosno i marljivo iz dana u dan uživate u spoznaji da napredujete na svome životnome putu.

A svakako vam želim i da uživate u druženjima i prijateljstvima, izletima, velikim i malim odmorima, projektima koji vas čekaju... u svakom trenutku vašeg djetinjstva.

A bez učitelja škola je nezamisliva. Oni će stajati uz vas u ovom vašem životnom trenutku i iz dana u dan pomagati vam da uspješno tragate za novim odgovorima. Želim i njima puno uspjeha u tome i puno, puno osobnoga rasta i radosti.

Želim v(n)am lijepu, radosnu i uspješnu novu školsku godinu!

Čekamo vas svi zajedno: učitelji, stručni suradnici, tehničko i administrativno osoblje. I veselimo se još jednom druženju.

Ja se veselim svima vama, velikima i malima, novima i onima s kojima sam se i ranije družila u našoj školi! smiley

I veselim se školskoj godini koja je pred nama! smiley

Vaša ravnateljica Gordana Čosić

objavio: Gordana Čosić   datum: 4. 9. 2017.

« Ožujak 2024 »