Korisnik:
Lozinka:
e-Dnevnik

RUKOMETAŠICE 3. NA DRŽAVNOM!

heart ISKRENE ČESTITKE CIJELOJ EKIPI, NAŠIM RUKOMETAŠICAMA I UČITELJICAMA, NA SJAJNOM USPJEHU I PREDSTAVLJANJU NAŠE ŠKOLE NA DRŽAVNOME NATJECANJU U POREČU!

BRAVO!!! PONOSNI SMO NA VAS!!!

EKIPA: Korina Poldrugač, Maja Koščec, Sara Kralj, Magdalena Šalamun, Laura Dananić, Petra Briški, Ema Dananić, Viktorija Posavec, Tea Grabovac, Tesa Vizec, Katja Pajač, Nika Knez, Marta Iviček i Eli Bošnjak.

UČITELJICE: IVANČICA VALEK I TANJA MADŽARAC heart

U nastavku pročitajte izvješće učiteljice Tanje.

Na Državnom prvenstvu školskih športskih društava 7. i 8. razreda u rukometu, od 25. do 27. ožujka u Poreču, sudjelovale su i naše rukometašice i predstavile našu školu u najboljem svjetlu. Učiteljica Ivančica Valek, koja je na Županijskom natjecanju osvojila s djevojkama 1. mjesto te plasman na Državno, zbog uloge predsjednice Tehničke komisije na samom natjecanju, klupu je prepustila učiteljici Tanji.

Pobjedom nad Stanovima iz Zadra 22:5 i Pločama 20:15 naše su se djevojčicee plasirale u četvrfinale gdje su pobijedile školu Jelkovec iz Sesveta. U polufinalu (svi kažu finale prije finala) izgubile su 16:17 od škole Dugopolje. Teška utakmica, kako fizički, tako i emocionalno. Vratile su se djevojčice, i u igri za 3. mjesto savladale Koprivnicu! Okrunile su se 3. mjestom na Državnom prvenstvu školskih športskih društava.

Ponosni smo na sve naše djevojčice te zahvaljujemo na podršci i razumijevanju svima!