POVRATAK U ŠKOLU 25. 5. 2020.

Cijenjeni roditelji/staratelji učenika od 1. do 4. razreda!

S objavom sam malo pričekala jer sam očekivala mail iz Ministarstva znanosti i obrazovanja. On je upravo stigao te nas mole da vam proslijedimo privitak u kojemu su odgovori na često postavljana pitanja, a koja se odnose na dolazak djece u školu.

NAVODI SE DA SE UČENICI TREBAJU VRATITI U ŠKOLU.

U skladu s Uputama HZJZ-a i preporukom Ministarstva, donosim uputu za našu školu, a koja se odnosi na povratak učenika u školu u ponedjeljak 25. 5. 2020.

Izvadak iz odgovora na česta pitanja (koji smo dobili od MZO-a) i dokument s mojim uputama nalaze se u privitku ovoga maila.

MOLIM VAS JOŠ JEDNOM I DA PROČITATE UPUTE HZJZ-a KOJE SU JUČER OBJAVLJENE NA NAŠOJ MREŽNOJ STRANICI.

Zahvaljujem vam svima na suradnji. Učiteljima i roditeljima!

OŠ Dragutina Domjanića

Sveti Ivan Zelina, 21. 5. 2020., 17:47

Cijenjeni roditelji/staratelji naših učenika od 1. do 4. razreda!

U skladu s Uputama HZJZ-a te nakon sastanka s našom ministricom, gđom Blaženkom Divjak, koja naglašava da je „škola sigurna za zaposlenike i učenike uz pridržavanje mjera pa učenici razredne nastave trebaju ići u školu“, donosim sljedeću uputu:

Od 25. svibnja nastava OŠ Dragutina Domjanića odvija se u školi. Molim Vas da svoje dijete pošaljete u školu.

Izuzetak su djeca koja iz nekog razloga spadaju u rizičnu skupinu zbog osobnih zdravstvenih poteškoća ili zbog zdravstvenih poteškoća nekoga od članova zajedničkoga kućanstva.

Ako odlučite ne poslati svoje dijete u školu, molim Vas da izostanak ispričate razrednici. Za dijete koje iz opravdanih razloga ne dođe u školu, do 1. 6. bit će organizirana nastava na daljinu.

Ako je dijete bolesno, ima pravo izostati i tako da tijekom bolesti, dok ne ozdravi, ne sudjeluje u nastavi bilo koje vrste. Nakon što dijete ozdravi, može se priključiti svome razredu u školi.

U matičnoj školi i PŠ Komin radit ćemo samo u jutarnjoj smjeni. PŠ Prepolno radit će u obje smjene.

Prijevoz je organiziran u cijelosti i prema uobičajenom rasporedu za jutarnju smjenu.

Svi predmeti bit će odrađeni u školi. Nema izvannastavnih aktivnosti pa u ponedjeljak učenici imaju 5 sati.

Boravak je organiziran.

Školska kuhinja je organizirana.

Zahvaljujem učiteljima i Vama roditeljima na svakoj dosadašnjoj suradnji. Od srca!

S poštovanjem, srdačno Vas pozdravljam.

Gordana Čosić, ravnateljica.

objavio: Gordana Čosić   datum: 21. 5. 2020.