NATJECANJE IZ MATEMATIKE

27. siječnja održano je ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE na kojem su sudjelovali učenici nižih i viših razreda matične škole i učenici nižih razreda područne škole Komin.

Učenike nižih razreda pripremale su učiteljice: Tanja Domitran, Renata Jurišković, Martina Potočki i Ivana Josipović.

Učenike viših razreda pripremale su učiteljice: Irena Hrženjak, Marija Boban, Dijana Matković i Ivana Gorički.

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i postignutim rezultatima!smiley

27. siječnja održano je Školsko natjecanje iz matematike na kojem su sudjelovali učenici nižih i viših razreda matične škole i učenici nižih razreda područne škole Komin. Učenici nižih razreda koji su sudjelovali u natjecanju su: Adrian Balić (osvojio prvo mjesto), Mihael Nedelić (osvojio drugo mjesto), Dino Zerec (osvojio treće mjesto), Jospi Ratkajec (osvojio treće mjesto), Matej Špehar, Lucija Dekanić, Ivo Andričić, Adam Bastalec, Timea Surošić, Jan Papić, Magdalena Vršćak, Domagoj Košćec, Juraj Sambol, Anamarija Dužaić i Valerija Levanić. Njih su vrijedno pripremale učiteljice: Tanja Domitran, Renata Jurišković, Martina Potočki i Ivana Josipović.

Mentorice učenika viših razreda Irena Hrženjak, Marija Boban, Dijana Matković i Ivana Gorički pripremale su učenike petih, šestih, sedmih i osmih razreda. U kategoriji petih razreda sudjelovali su: Filip Posavec (osvojio prvo mjesto), Petra Bistrički, Nika Petriš, Leo Vrhovec, Nemčić Mihaela;  u kategoriji šestih razreda natjecali su se: Adrian Sušec (osvojio prvo mjesto), Josip Bartaković, Matej Košćec, Ivana Mrvčić, Elena Novak, Ana Filipović, Mihaela Brcković; u kategotiji sedmih razreda Karlo Sever, a u kategoriji osmih razreda Dominik Bagavac (osvojio prvo mjesto) i Nikola Dananić.

Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju! :)

objavio: Ana Furić   datum: 1. 2. 2014.