Christmas around Europe

Projekt Christmas around Europe nastao je s ciljem da se učenicima približe narodni božićni običaji različitih europskih zemalja.

Projektu smo se priključili na inicijativu učenica 8.c razreda: Marije Klarić, Nikoline Kolarić i Tereze Novak. Na to ih je potaknula učiteljica informatike Iva Golec koja je oduševljena razmjenom obrazovnih iskustava različitih zemalja te preko eTwinning projekata uvijek uključuje i našu djecu.

Učenici će narodne božićne običaje upoznati kroz niz aktivnosti kao što su:

• izrada i razmjena božićnih čestitki
  • izrada prezentacija o božićnim običajima
  • pjevanje božićnih pjesama.

Osim naše škole, na projektu sudjeluje još 10 škola iz Grčke, Litve, Latvije, Makedonije, Potrugala, Španjolske, Češke, Poljske, Irske i Islanda.

Gordana Čosić

Naša škola dobila je europsku oznaku kvalitete!!!!!!

Sjećate li se projekta Christmas around Europe? Upravo smo sudjelovanjem u tom projektu dobili ovo vrijedno priznanje!!!!! smileysmiley

Priznanje je dobila škola i svi učitelji i učenici koji su radili na međunarodnom projektu Christmas around Europe. smileysmiley

Pročitajte mail koji je dobila učiteljica informatike Iva Golec, pokretač ovog projekta u našoj školi.

On Tuesday, October 29, 2013 12:39 PM, "info@etwinning.net" <info@etwinning.net> wrote:

Dear Iva Golec,

Congratulations! Your school has been awarded the European Quality Label for the excellence of  the work in the eTwinning project "Christmas around Europe". This means that your work, the work of your students and your school have been recognised at the highest European level.

As a result you will receive a certificate which you can attach to your website(s) and  display in a prominent position in your school. Also, your project will be displayed in a special area on the European Portal at www.etwinning.net.

Once again congratulations on this unique achievement and I hope that we may meet at one of the eTwinning events during the year.

With my best regards,
eTwinning Team

Jako smo PONOSNI na sve vas koji ste sudjelovali u projektu i nadamo se da je ovo piznanje poticaj da se uključimo i u mnoge druge!! yessmileysmiley

Još jednom čestitamo!!! heart

objavio: Marina Sever   datum: 1. 11. 2013.