POZVANI NA ŽUPANIJSKA NATJECNJA 2024.

Što se tiče plasmana na županijska natjecanja - apsolutna kraljica i glavna sjajna zvijezda, pčelica radilica i talent u različitim vrstama izražavanja jest VERONIKA POMPER, učenica 8. b razreda.

Naime, ona se plasirala na čak 8 različitih županijskih natjecanja! Svaka čast, naklon do poda i iskrene čestitke izuzetno vrijednoj, svestranoj i talentiranoj djevojčici! Pa, pobrojimo županijska natjecanja na koja se plasirala:

- njemački jezik (mentorica Blaženka Bičak, ostvarila sjajno 2. mjesto na županijskom natjecanju)
- geografija (mentorica Marija Ujlaki)
- hrvatski jezik (mentorica Gordana Čosić) ; uz nju na županijsko se natjecanje plasirao i Marko Balšić, 8. c (mentorica Martina Jug)
- povijest (mentorica Ana Šimunaci); na županijsko natjecanje plasirao se i Petar Trcak, 7. a (mentorica Marija Ujlaki)
- kemija; plasirala se i Aristea Tadić, 7. b (mentorica Nataša Hrbud-Puhelek)
- LiDraNo – literarni rad – „Slučaj običnog bijelog rupčića“ (mentorica Gordana Čosić)
- LiDraNo - novinarski rad – „Potiče li školski sustav individualnost i kreativnost“ (mentorica Gordana Čosić)
- LiDraNo – „Sladoled“ - dramski skupni izraz; uz Aristeu Tadić, 7. b i Tamaru Čehulić, 6. b (mentorica Gordana Vučković Bikić)

Imamo još predstavnike na županijskoj smotri i natjecanjima:
- LiDraNo u kategoriji pojedinačnog dramskog izrazaChiara Golubić, 7.a (mentorica Marina Sever)
- LiDraNo u kategoriji pojedinačnog dramskog izrazaTamara Čehulić, 6. b (mentorica Gordana Vučković Bikić)
- biologijaNika Topolovec, 8. c (mentorica Dijana Stubičar)
- tehnička kultura – u kategoriji graditeljstvo - Lana Kosić, 6. a
- tehnička kultura – u kategoriji modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina Aristea Tadić, 7. b
- tehnička kultura – u kategoriji elektrotehnikaKarlo Šuliček, 8. a (mentor svima Vinko Gavran)

Već su obavile svoja županijska natjecanja djevojčice u futsalu 7. i 8. razred – bile su 3.!!!!, a učenici su sa svojim mentoricama Ivančicom Valek i Tanjom Madžarac sudjelovali još i na županijskom natjecanju u krosu, sportskom plesu i rukometu za djevojčice.
Dječaci, 7. i 8. razred,  u futsalu su se plasirali NA DRŽAVNO NATJECANJE!!!
BRAVOOOOOOO ZA SVE!

objavio: Maja Hunjadi Barišić   datum: 27. 2. 2024.