Vijesti iz knjižnice

ZAHVALA ZA DONIRANE LEKTIRNE NASLOVE I NASLOVE ZA SLOBODNO ČITANJE

U ovo lijepo predblagdansko vrijeme, jako smo sretni i puna srca zahvaljujemo dragim donatorima koji su našu školsku knjižnicu opremili lektirama. Donirano je ukupno 8 kompleta knjiga - njih 200 svezaka i 6 svezaka knjiga za slobodno čitanje!

Najljepše zahvaljujemo:

Gradskom odboru Hrvatske demokratske zajednice, Sveti Ivan Zelina na donaciji dva kompleta (50 svezaka) knjiga – Mama je kriva za sve Zorana Pongrašića i Poljubit ću je uskoro, možda Šime Storića; knjige su v.d. ravnateljici predali predsjednica gradske organizacije HDZ-a, Eva Jendriš Škrljak, dr.med. i tajnik gradskog ogranka HDZ-a, gospodin Ivica Sambol, mag.ing.el.

Udruženju obrtnika Sveti Ivan Zelina na donaciji kompleta (25 svezaka) knjiga Miš, Božidara Prosenjaka te 4 knjige za slobodno čitanje (Nikola Tesla, Marie Curie, Michael Jordan i Čarolija knjižnice); knjige su v.d. ravnateljici predali predsjednik udruženja obrtnika Sveti Ivan Zelina, gospodin Damir Čolig, ing.elektr. i tajnica Udruženja, gospođa Jelena Kamenarić.

Tvrtki Hermi d.o.o. na donaciji kompleta (25 svezaka) knjiga Stanari u slonu Dubravka Horvatića; u ime tvrtke knjige je v.d. ravnateljici predala gospođa Kornelia Sesan.

Zelinskim komunalijama d.o.o. na donaciji kompleta (30 svezaka) knjiga Male priče o velikim slovima Zvonimira Baloga te knjige Tajna Zantara vidovnjaka Hrvoja Kovačevića i knjige Hrabrica Željke Horvat-Vukelja, lektire prerađene prema smjernicama građe lagane za čitanje; knjige je v.d. ravnateljici predao direktor Zelinskih komunalija, gospodin Vjeran Antolković, mag. ing. mech.

Mesnoj industriji Kudelić d.o.o. na donaciji kompleta (25 svezaka) knjiga Kaktus bajke Sunčane Škrinjarić; knjige je v.d. ravnateljici predao direktor tvrtke Josip Kudelić.

Voćarni „Crvena jabuka“ na donaciji kompleta (20 svezaka) knjiga Duga, Alkar, Muljika Dinka Šimunovića; knjige je v.d. ravnateljici predao vlasnik, gospodin Nikola Goršić.

Dragom anonimnom donatoru na donaciji kompleta (25 svezaka) knjiga Smogovci, Hrvoja Hitreca!

„Investicija u znanje isplaćuje najbolje kamate“

Benjamin Franklin

Hvala još jednom od srca našim donatorima što su to prepoznali.

Martina Potočki

v.d. ravnateljice

objavio: Maja Hunjadi Barišić   datum: 22. 12. 2023.